Noć muzeja 2017. – Naših prvih 10!

U petak, 27. siječnja 2017. od 18 do 24 sata u Lošinjskom muzeju održala se Noć muzeja pod nazivom „Naših prvih 10!“. Naime, ove godine Lošinjski muzej navršava 10. godišnjicu od osnutka te će ovom prigodom započeti njeno obilježavanje koje će se raznim događanjima protegnuti na cijelu 2017.

„Naših prvih 10!“ jednotjedna je izložba na kojoj  se kroz različite teme predstavilo desetogodišnji rad Lošinjskog muzeja. Saznajte kako smo rasli i učili prve korake, radili prve stalne postave, prve izložbe, prva predavanja… Sve to, i još mnogo više, mogli ste vidjeti na Noći muzeja. Povijest Lošinjskog muzeja, izložbe, radionice, prijatelji muzeja… samo su neke od tema kojima smo obnovili sjećanja i prisjetili se našeg dugogodišnjeg druženja s Vama.

Izložbu  „Naših prvih deset!“ održanu povodom Noći muzeja 2017. možete posjetiti  još ovaj tjedan u palači Fritzi od ponedjeljka do petka, ( od 30. 1. do 3. 2. 2017.)  u terminu  od 10,00 do 12,00 sati.